117
page-template-default,page,page-id-117,stockholm-core-1.1,select-child-theme-ver-5.1.5.1562060010,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Contact

Hebt u bouw- of verbouwplannen, aarzel dan niet om ons te contacteren via info@5plus.be of via onderstaande gegevens. Alle nuttige informatie over uw bouwproject is altijd welkom: Adres, foto’s, bestaande plannen, wensen, termijnen,…

Ons Kantoor

Hoofdkantoor

5+ ARCHITECTEN Bvba
Tenrodestraat 19
3090 Overijse
Tel: 02/445.62.98
Email: info@5plus.be
BTW: BE0822295823

ONS TEAM

Olivier Jahn

Architect/Zaakvoerder/Vennoot

– 0499 69 44 83

– Olivier@5plus.be

Maryline Dubois

Architect/Zaakvoerder/Vennoot

– 0499 69 44 74

– Maryline@5plus.be

Jasper D'Haese

Mede-oprichter

– 02/445 62 98

– jasper@5plus.be

– Tijdelijk niet actief

Karl Spittaels

Architect/Zaakvoerder/Vennoot

– 0499 69 44 80

– karl@5plus.be

Wim Tavernier

Architect/Zaakvoerder/Vennoot

– 0474 06 78 73

– wim@5plus.be

Yves Rondelez

Technisch Tekenaar

– 0491 56 78 92

– Yves@5plus.be