24644
wp-singular,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-24644,wp-theme-stockholm,wp-child-theme-stockholm-child,stockholm-core-2.4.8,select-child-theme-ver-5.1.5.1562060010,select-theme-ver-9.15.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-9.0.1,vc_responsive

PROJECT 287

PROJECT 287

De Bouwheer wou een opbrengsteigendom met 4 appartementen bouwen en heeft gekozen voor een meergezinswoning in strakke massiefbouw afgewerkt met betonnen gevelsteen.

Om het hedendaagse karakter van deze nieuwbouw extra te benadrukken, zijn de prefab terrassen in zichtbeton.

Door een voorgevel in uitkraging te combineren met inpandige terrassen, wordt een dynamisch geheel bekomen. Dit wordt eveneens versterkt door te kiezen voor een combinatie van lichte en donkere gevelsteen.

Een doorgang op het gelijkvloers verbindt de toegangsweg en de parkeerplaatsen achter de tuinzone. De parkeerplaatsen werden uitgevoerd in waterdoorlatende materialen.

In alle appartementen werd gekozen voor een open plan met strakke, hedendaagse keukens en badkamers en voldoende oog voor bergruimte.

—-

Fotos YPSILON, Lennik

Bouwplaats

Halle

Bouwjaar

2024

Date

oktober 26, 2023

Category

BEN / Passiefwoning, Massiefbouw, Meergezinswoningen, Nieuwbouw